Příbalová informace Joda Organika - kapslová forma

Informace PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ!

Joda ORGANIKA®-Tobolková forma

Výživový doplněk s organickou formou jódu

Charakteristika

Joda ORGANIKA®- Tobolková formaje produkt, jehož základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinné složky prospěšné pro zdraví člověka. Dominantní funkci v souhrnu jedenácti biologicky aktivních látek sehrává jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému účinných komponent vhodným, jedinečným a originálním technologickým postupem.

Jódu se připisuje velká antioxidační a imunostimulační aktivita a schopnost vytvářet s látkami podobného charakteru synergismus, díky kterému je výsledný účinek tohoto produktu několikrát vyšší v porovnání se souhrnem účinnosti aktivních látek podávaných jednotlivě.

Přípravek Joda ORGANIKA®- Tobolková forma byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a představuje produkt nové generace, vyznačující se silným antioxidačním, imunostimulačním, reparačním a substitučním efektem. Přípravek pomáhá chránit lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály a u poškozeného či nemocného organismu přispívá k obnovení normálního fyziologického stavu.

Složení

Denná dávka obsahuje:  
jód 150 μg (100% *RVH)
vitamín E 34,17 μg (0,28% *RVH)
kyselina linolová 73,3 mg
kyselina olejová 63,3 mg
kyselina palmitová 21,7 mg
kyselina stearová 9 mg
Obal kapsule:  
Rybacia želatína 62,31%
Glycerol 85% 27,69%
Čistená voda 10,00%

*RVH – Denní referenční příjmy vitaminů a minerálních látek

Dávkovanie

Doporučená denní dávka výživového doplňku

JODA ORGANIKA®- Tobolková forma

1 x denně 1 kapsli

Denně užít po jídle.

Způsob použití

Denně užít ráno po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim! (1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně)

Nedostatek jódu a jeho důsledky pro lidský organismus

S nedostatkem jódu se začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle hubnutí, nespavost, zhoršení pleti, či kvality nehtů a vlasů, jakož i celková slabost lidského organismu.

Nedostatek jódu v lidském těle může zapříčinit sníženou funkci štítné žlázy, což může následně vést k různým závažným onemocněním.

Ke snížení rizika zmíněných, ale i mnoha jiných onemocnění souvisejících právě s nedostatkem jódu dopomáhá výživový doplněk Joda ORGANIKA®- Tobolková forma, který může přispět k obnovení správné funkce štítné žlázy a zároveň fyziologické harmonii lidského organismu.

Indikace

Jod přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy.

Jod přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie.

Jod přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Jod přispívá k udržení zdravé pokožky.

Jod přispívá k normálnímu růstu dětí.

Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Nežádoucí účinky

Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- Tobolková forma je obvykle dobře snášen. Při jeho dlouhodobém užívání nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Interakce

Nežádoucí interakce s jinými současně podávanými léky není známa.

Varování

Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do 3 let. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Skladovaní

Skladujte dobře uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Doporučená relativní vlhkost při skladování 40 - 60%.

Balení

30 kapslí
30 dní
1 kapsle denně

Tento produkt není vázán na lékařský předpis

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení