Příbalová informace Joda Organika - kapslová forma

Informace PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ!

Joda ORGANIKA®-Tobolková forma

Výživový doplněk s organickou formou jódu

Charakteristika

Joda ORGANIKA®- Tobolková formaje produkt, jehož základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinné složky prospěšné pro zdraví člověka. Dominantní funkci v souhrnu jedenácti biologicky aktivních látek sehrává jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému účinných komponent vhodným, jedinečným a originálním technologickým postupem.

Jódu se připisuje velká antioxidační a imunostimulační aktivita a schopnost vytvářet s látkami podobného charakteru synergismus, díky kterému je výsledný účinek tohoto produktu několikrát vyšší v porovnání se souhrnem účinnosti aktivních látek podávaných jednotlivě.

Přípravek Joda ORGANIKA®- Tobolková forma byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a představuje produkt nové generace, vyznačující se silným antioxidačním, imunostimulačním, reparačním a substitučním efektem. Přípravek pomáhá chránit lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály a u poškozeného či nemocného organismu přispívá k obnovení normálního fyziologického stavu.

Složení

Denná dávka obsahuje:  
jód 150 μg (100% *RVH)
vitamín E 34,17 μg (0,28% *RVH)
kyselina linolová 73,3 mg
kyselina olejová 63,3 mg
kyselina palmitová 21,7 mg
kyselina stearová 9 mg
Obal kapsule:  
Rybacia želatína 62,31%
Glycerol 85% 27,69%
Čistená voda 10,00%

*RVH – Denní referenční příjmy vitaminů a minerálních látek

Dávkovanie

Doporučená denní dávka výživového doplňku

JODA ORGANIKA®- Tobolková forma

1 x denně 1 kapsli

Denně užít po jídle.

Způsob použití

Denně užít ráno po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim! (1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně)

Nedostatek jódu a jeho důsledky pro lidský organismus

S nedostatkem jódu se začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle hubnutí, nespavost, zhoršení pleti, či kvality nehtů a vlasů, jakož i celková slabost lidského organismu.

Nedostatek jódu v lidském těle může zapříčinit sníženou funkci štítné žlázy, což může následně vést k různým závažným onemocněním.

Ke snížení rizika zmíněných, ale i mnoha jiných onemocnění souvisejících právě s nedostatkem jódu dopomáhá výživový doplněk Joda ORGANIKA®- Tobolková forma, který může přispět k obnovení správné funkce štítné žlázy a zároveň fyziologické harmonii lidského organismu.

Indikace

Jod přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy.

Jod přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie.

Jod přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Jod přispívá k udržení zdravé pokožky.

Jod přispívá k normálnímu růstu dětí.

Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Nežádoucí účinky

Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- Tobolková forma je obvykle dobře snášen. Při jeho dlouhodobém užívání nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Interakce

Nežádoucí interakce s jinými současně podávanými léky není známa.

Varování

Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do 3 let. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Skladovaní

Skladujte dobře uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Doporučená relativní vlhkost při skladování 40 - 60%.

Balení

30 kapslí
30 dní
1 kapsle denně

Tento produkt není vázán na lékařský předpis