Kdo jsme?

Jsme slovenská firma, v níž pozadí nevystupuje žádný zahraniční investor ani jeho kapitál. Založení naší společnosti předcházelo několik let příprav, které se nesly ve znamení výzkumu a vývoje zaměřeného na řešení problematiky ohledně nedostatku organické formy jódu v lidském těle. Světové výzkumy prokázaly, že jeho nedostatek může mít za následek různé závažné poruchy a poškození v lidském organismu. Tvůrci výživového doplňku Joda ORGANIKA® okusili problémy spojené s nedostatkem jódu v organismu na vlastní kůži. Právě to je přivedlo k hledání možností, jak jód v jeho organické, a tedy účinné a bezpečné formě, dopravit do lidského organismu. Po několik let trvajícím výzkumu a vývoji nakonec našli způsob, kterým se organická forma jódu dostane do lidského těla, a následně tak napomáhá našemu organismu při nabývání ztracené rovnováhy. Příznivý vliv organické formy jódu můžete díky tvůrcům Joda ORGANIKA® vyzkoušet i Vy!

 

 

V roce 2010 se nám podařilo certifikovat výživový doplněk s organickou formou jódu pod názvem OLEJOVITA®, schválený Úřadem veřejného zdravotnictví certifikátem č. 060/2010 / N. V roce 2016 byl produkt přejmenován a certifikován (č. 006/2016 / N) pod novým názvem Joda ORGANIKA®.

Joda ORGANIKA® je ryzím SLOVAK výrobkem, vyráběným na Slovenskuz těch nejkvalitnějších ingrediencí. Jde o CERTIFIKOVANÝ produkt, který zároveň prošel klinickou studií. Za jeho vznikem stojí skutečný příběh o prospěšném účinku organické formy jódu při závažném onemocnění štítné žlázy. Právě zkušenosti uživatelů tohoto výživového doplňku jsou hlavní motivací jeho vývoje a úspěchu. Příběhy o tom, jak Joda ORGANIKA®pomáha měnit život k lepšímu si můžete přečíst na dalších stránkách našeho webu v části reference.

 

 

V našem úsilí jsme však neustaly a pracovali jsme na vývoji dalších produktů.

Rádi bychom Vám představili taštičkové FORMU populárního produktu Joda ORGANIKA® - výživový doplněk s organickou formou jódu v dýňovém oleji. Tobolková forma tohoto výživového doplňku je výsledkem snahy vyhovět všem jeho uživatelům a tudíž i těm, kteří mají případné obtíže s přijímáním organické formy jódu v jeho olejovité formě. Vznik tohoto produktu v kapslové formě však s sebou přinesl i mnohé další výhody - těmi nejvýraznějšími jsou především jednoduché užívání prostřednictvím kapslí, jednodušší uskladnění, či možnost mít tyto kapsle vždy "po ruce" a brát je s sebou kamkoli díky jejich praktickému balení.

 

 

Joda ORGANIKA®, výživový doplněk s organickou formou jódu v lněný olej je dalším certifikovaným produktem tvůrců Joda ORGANIKA®, obsahujícím tento významný prvek.

Kombinuje prospěšné účinky organické formy jódu s významnými složkami lněného oleje. Kromě vysoce pozitivních účinků organické formy jódu je výživový doplněk Joda ORGANIKA® prospěšný pro zdraví i díky jeho dalšímu významnému prvku- lněným olejem.

Lněný olej obsahuje mastné kyseliny, které si tělo člověka není schopno samo vyprodukovat a získat je může pouze prostřednictvím stravy. Lněný olej obsahuje esenciální linolovou kyselinu, která je nezbytná pro přežití a zároveň největší množství mastné, alfa-linolenové kyseliny, jejíž části podtrhují antioxidační účinek produktu. Ve srovnání s jakoukoli jinou rostlinnou potravou je ve lněném semeni zastoupeny nejvyšší množství lignanů, látek které chrání buňky před účinky škodlivých volných radikálů. Lignany mají antioxidační účinky a zjistilo se, že mají i významné účinky na metabolismus a funkci hormonu estrogenu. Působit mohou i jako prevence kardiovaskulárních chorob a osteoporózy, díky svým estrogenním a antioxidačním efektem.

 

 

Na naší stránce najdete mnoho důležitých informací o potřebě jódu pro lidský organismus, dozvíte se, proč je právě Organické forma jódu tou účinnou a bezpečnou pro lidské tělo. Poznáte SLOVENSKÉ produkty Joda ORGANIKA® s organickou formou jódu, které vznikly za pomoci vědců, farmakologů, farmaceutů a dalších odborníků. Zároveň si můžete přečíst zkušenosti spokojených zákazníků a uživatelů produktů Joda ORGANIKA®. Pokud hledáte podporu zdraví v každém věku, jste na správném místě!

 

Hodinka zdraví (PDF)