Kdo jsme?

Jsme slovenská firma, v níž pozadí nevystupuje žádný zahraniční investor ani jeho kapitál. Založení naší společnosti předcházelo několik let příprav, které se nesly ve znamení výzkumu a vývoje zaměřeného na řešení problematiky ohledně nedostatku organické formy jódu v lidském těle. Světové výzkumy prokázaly, že jeho nedostatek může mít za následek různé závažné poruchy a poškození v lidském organismu. Tvůrci výživového doplňku Joda ORGANIKA® okusili problémy spojené s nedostatkem jódu v organismu na vlastní kůži. Právě to je přivedlo k hledání možností, jak jód v jeho organické, a tedy účinné a bezpečné formě, dopravit do lidského organismu. Po několik let trvajícím výzkumu a vývoji nakonec našli způsob, kterým se organická forma jódu dostane do lidského těla, a následně tak napomáhá našemu organismu při nabývání ztracené rovnováhy. Příznivý vliv organické formy jódu můžete díky tvůrcům Joda ORGANIKA® vyzkoušet i Vy!

 

 

V roce 2010 se nám podařilo certifikovat výživový doplněk s organickou formou jódu pod názvem OLEJOVITA®, schválený Úřadem veřejného zdravotnictví certifikátem č. 060/2010 / N. V roce 2016 byl produkt přejmenován a certifikován (č. 006/2016 / N) pod novým názvem Joda ORGANIKA®.

Joda ORGANIKA® je ryzím SLOVAK výrobkem, vyráběným na Slovenskuz těch nejkvalitnějších ingrediencí. Jde o CERTIFIKOVANÝ produkt, který zároveň prošel klinickou studií. Za jeho vznikem stojí skutečný příběh o prospěšném účinku organické formy jódu při závažném onemocnění štítné žlázy. Právě zkušenosti uživatelů tohoto výživového doplňku jsou hlavní motivací jeho vývoje a úspěchu. Příběhy o tom, jak Joda ORGANIKA®pomáha měnit život k lepšímu si můžete přečíst na dalších stránkách našeho webu v části reference.

 

 

V našem úsilí jsme však neustaly a pracovali jsme na vývoji dalších produktů.

Rádi bychom Vám představili taštičkové FORMU populárního produktu Joda ORGANIKA® - výživový doplněk s organickou formou jódu v dýňovém oleji. Tobolková forma tohoto výživového doplňku je výsledkem snahy vyhovět všem jeho uživatelům a tudíž i těm, kteří mají případné obtíže s přijímáním organické formy jódu v jeho olejovité formě. Vznik tohoto produktu v kapslové formě však s sebou přinesl i mnohé další výhody - těmi nejvýraznějšími jsou především jednoduché užívání prostřednictvím kapslí, jednodušší uskladnění, či možnost mít tyto kapsle vždy "po ruce" a brát je s sebou kamkoli díky jejich praktickému balení.

 

 

Joda ORGANIKA®, výživový doplněk s organickou formou jódu v lněný olej je dalším certifikovaným produktem tvůrců Joda ORGANIKA®, obsahujícím tento významný prvek.

Kombinuje prospěšné účinky organické formy jódu s významnými složkami lněného oleje. Kromě vysoce pozitivních účinků organické formy jódu je výživový doplněk Joda ORGANIKA® prospěšný pro zdraví i díky jeho dalšímu významnému prvku- lněným olejem.

Lněný olej obsahuje mastné kyseliny, které si tělo člověka není schopno samo vyprodukovat a získat je může pouze prostřednictvím stravy. Lněný olej obsahuje esenciální linolovou kyselinu, která je nezbytná pro přežití a zároveň největší množství mastné, alfa-linolenové kyseliny, jejíž části podtrhují antioxidační účinek produktu. Ve srovnání s jakoukoli jinou rostlinnou potravou je ve lněném semeni zastoupeny nejvyšší množství lignanů, látek které chrání buňky před účinky škodlivých volných radikálů. Lignany mají antioxidační účinky a zjistilo se, že mají i významné účinky na metabolismus a funkci hormonu estrogenu. Působit mohou i jako prevence kardiovaskulárních chorob a osteoporózy, díky svým estrogenním a antioxidačním efektem.

 

 

Na naší stránce najdete mnoho důležitých informací o potřebě jódu pro lidský organismus, dozvíte se, proč je právě Organické forma jódu tou účinnou a bezpečnou pro lidské tělo. Poznáte SLOVENSKÉ produkty Joda ORGANIKA® s organickou formou jódu, které vznikly za pomoci vědců, farmakologů, farmaceutů a dalších odborníků. Zároveň si můžete přečíst zkušenosti spokojených zákazníků a uživatelů produktů Joda ORGANIKA®. Pokud hledáte podporu zdraví v každém věku, jste na správném místě!

 

Hodinka zdraví (PDF)

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení