Za problémy po porodu se skrývala štítné žlázy

Podruhé jsem otěhotněla, až když měl můj prvorozený syn 15 let. V té době jsem už nebyla nejmladší, kvůli čemuž jsem byla vystavována mnohým varováním z mého okolí. Přesto jsem se nebála, a těhotenství jsem prožívala v radostném očekávání. Snad i díky mému pozitivnímu přístupu proběhlo celých 9 měsíců bez výraznějších problémů. Po nečekaně rychlém a snadném porodu přišlo na svět vytoužené děvčátko.

Po narození mé dcerky však klidné těhotenství vystřídaly obavy o můj zdravotní stav. Cítila jsem se neuvěřitelně vyčerpaná, co jsem zprvu připisovala nocím probdělým při miminku. Podobně jsem si vysvětlovala i zhoršení kvality vlasů a nehtů. Přestože tyto obtíže jsou po porodu u ženy normální, cítila jsem se čím dál tím méně ve své kůži. Byla jsem však přesvědčena, že se nejedná o žádný zdravotní problém, jen o vyčerpání, které je, vzhledem k mému věku, přirozeným jevem.

Tento stav se však stal součástí mého každodenního života, a to i v době, kdy bylo kojení spolu s probdělými nocemi dávno za námi. Teprve když moje dcerka dovršila 3 rok a nastoupila do školky, rozhodla jsem se vyhledat pomoc.

Zjistila jsem, že příčinou mých těžkostí je snížená funkce štítné žlázy. Měla jsem to štěstí, že mě moje lékařka povzbuzovala k hledání rozšířených možností řešení tohoto problému, díky čemuž jsem vedle klasické léčbě pátrala po nových informacích.

Dozvěděla jsem se o výživovém doplňku Joda ORGANIKA®, který obsahuje organický jód v dýňovém oleji. Bonusem pro mě bylo, že ho zároveň vyrábí slovenská firma. Rozhodla jsem se vyzkoušet ho. Každé ráno jsem si po snídani servírovala polévkovou lžíci Joda ORGANIKA®. Po dvou týdnech pravidelného dávkování jsem se cítila podstatně lépe. Prvním výrazným znakem pro mě bylo, že jsem se cítila svěžejší a po mé každodenní únavě nebylo téměř ani stopy. Účinek JODY ORGANIKY® se potvrdil ve výsledcích, které byly po měsíci velmi dobré. Spolu s lékařkou jsme se proto dohodli na tom, že v užívání JODY ORGANIKY® budu pokračovat. Po téměř roce pravidelného užívání jsou mé výsledky skvělé. V užívání však budu pokračovat, protože už vím, že štítná žláza jód potřebuje stále a jeho organická forma ve výživovém doplňku Joda ORGANIKA® je pro tělo tou nejlepší možností. Pocit, že se mohu naplno věnovat rodině a práci, je k nezaplacení. Joda ORGANIKA® je výborná věc, kterou mohu jen doporučit každému s problémy se štítnou žlázou, ale i jako prevenci a výživu organickým jódem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení