Za problémy po porodu se skrývala štítné žlázy

Podruhé jsem otěhotněla, až když měl můj prvorozený syn 15 let. V té době jsem už nebyla nejmladší, kvůli čemuž jsem byla vystavována mnohým varováním z mého okolí. Přesto jsem se nebála, a těhotenství jsem prožívala v radostném očekávání. Snad i díky mému pozitivnímu přístupu proběhlo celých 9 měsíců bez výraznějších problémů. Po nečekaně rychlém a snadném porodu přišlo na svět vytoužené děvčátko.

Po narození mé dcerky však klidné těhotenství vystřídaly obavy o můj zdravotní stav. Cítila jsem se neuvěřitelně vyčerpaná, co jsem zprvu připisovala nocím probdělým při miminku. Podobně jsem si vysvětlovala i zhoršení kvality vlasů a nehtů. Přestože tyto obtíže jsou po porodu u ženy normální, cítila jsem se čím dál tím méně ve své kůži. Byla jsem však přesvědčena, že se nejedná o žádný zdravotní problém, jen o vyčerpání, které je, vzhledem k mému věku, přirozeným jevem.

Tento stav se však stal součástí mého každodenního života, a to i v době, kdy bylo kojení spolu s probdělými nocemi dávno za námi. Teprve když moje dcerka dovršila 3 rok a nastoupila do školky, rozhodla jsem se vyhledat pomoc.

Zjistila jsem, že příčinou mých těžkostí je snížená funkce štítné žlázy. Měla jsem to štěstí, že mě moje lékařka povzbuzovala k hledání rozšířených možností řešení tohoto problému, díky čemuž jsem vedle klasické léčbě pátrala po nových informacích.

Dozvěděla jsem se o výživovém doplňku Joda ORGANIKA®, který obsahuje organický jód v dýňovém oleji. Bonusem pro mě bylo, že ho zároveň vyrábí slovenská firma. Rozhodla jsem se vyzkoušet ho. Každé ráno jsem si po snídani servírovala polévkovou lžíci Joda ORGANIKA®. Po dvou týdnech pravidelného dávkování jsem se cítila podstatně lépe. Prvním výrazným znakem pro mě bylo, že jsem se cítila svěžejší a po mé každodenní únavě nebylo téměř ani stopy. Účinek JODY ORGANIKY® se potvrdil ve výsledcích, které byly po měsíci velmi dobré. Spolu s lékařkou jsme se proto dohodli na tom, že v užívání JODY ORGANIKY® budu pokračovat. Po téměř roce pravidelného užívání jsou mé výsledky skvělé. V užívání však budu pokračovat, protože už vím, že štítná žláza jód potřebuje stále a jeho organická forma ve výživovém doplňku Joda ORGANIKA® je pro tělo tou nejlepší možností. Pocit, že se mohu naplno věnovat rodině a práci, je k nezaplacení. Joda ORGANIKA® je výborná věc, kterou mohu jen doporučit každému s problémy se štítnou žlázou, ale i jako prevenci a výživu organickým jódem.