Za cukrovkou se skrývalo onemocnění štítné žlázy

 

ilustrační foto

Věděla jsem, že s cukrovkou se musím naučit žít, avšak zdravotní problémy mi připadaly natolik nepříjemné, že jsem ztrácela chuť bojovat s nimi. Když jsem si několikrát do dne změřila vysoký cukr, s tímto měřením jsem úplně přestala. Jedla jsem leccos a spoléhala se na inzulín.

Naštěstí, mou rodinu tvoří osoby, kterým na mém zdraví, ale i psychické pohodě skutečně záleží. Když viděli, jak nezodpovědně ke své nemoci přistupuji a jak se vlastním úsilím nepokouším o žádnou změnu k lepšímu, rozhodli se pomáhat mi nejlépe, jak věděli.

ilustrační foto

Dodnes přesně nevím, koho to byl první nápad, ale moji rodiče mi jednoho dne přinesli výživový doplněk olejovitá (který dnes vystupuje pod názvem Joda ORGANIKA). Kromě speciální stravy, kterou mi máma připravovala a různých doplňků, které mi spolu s otcem nosívali, se pokusili vyzkoušet i tento výživový doplněk s organickou formou jódu v dýňovém oleji. Spolu jsme si četli o jeho údajných účincích a dozvěděli jsme se, že má prospěšný vliv při různých onemocněních.

Rozhodla jsem se, že tomuto výrobku v pěkném obalu dám šanci. Olejovitá, která časem změnila název na Joda ORGANIKA užívám už druhý rok. Víte, co je důvodem toho, že se tento výživový doplněk stal mou každodenní součástí? V den, kdy se mi první láhev olejovitou, kterou mi darovali rodiče začala utrácet, jsem si po delším čase změřila cukr. Ukázali se mi hodnoty, které byly lepší, než jsem doufala.

ilustrační foto

Vedle klasické léčbě a požadovaném stravování je pro mě, dnes už Joda ORGANIKA, něčím, co u mě nemůže chybět. Jsem velmi vděčná všem, kteří se podíleli na tom, abych tento výživový doplněk zkusila a začala o své zdraví znovu bojovat.

ilustrační foto

Ani při cukrovce byste se nikdy neměli vzdávat. A hlavně, vyzkoušet něco nového, co Vám může přinést nečekaně dobré výsledky. Jódu Organika doporučuji každému, ať lidem s cukrovkou ale i ostatním jako výborný doplněk podporující Vaši vnitřní, ale i vnější harmonii.