SNÍŽENÁ činnost štítné žlázy (hypotyreóza) - NEBO JAK JSEM přibírala bez přejídání ...

Monika, 31 let

Málokteré ženě by nezáleželo na Jejím vzhledu. Upravený zevnějšek, zdravé vlasy, nehty, svěží pleť, ale i dobrá postava jsou často měřítkem, na jehož základě si budujeme své sebevědomí. POKUD je žena nespokojená se svým vzhledem, driv jestli dopoledne se to odrazí i na její duševní pohodě. Nikdy bychom totiž neměli zapomínat na to, že vnější krása a vnitřní zdraví našeho organismu jsou úzce propojení. Případné zdravotní komplikace se téměř vždy projevuje na našem vzhledu, a platí to i naopak. V mém případě tomu nebylo jinak.

Se svou postavou jsem byla v podstatě celý dosavadní život spokojená. Jelikož mě moji rodiče od dětství vedly ke sportu, nikdy jsem němého problém s dětskou obezitou, a ani dospívání a s ním spojené hormonálními změnami se na mém těle neprojevily v podobě nadbytečném přibírání. I dopoledne, už v dospělosti, jsem Měla pocit, že patří k těm šťastným jedincům, o který se říká, že MOHOU sníst i slona a nepřibývá ani gram. I když jsem si pro svůj život zvolila sedavé zaměstnání, pohyb pro mě nepřestal být Důležitý. Na běhání a plavání, moje oblíbené činnosti, se vždy našel čas i vedle vyčerpávajícím pracovnímu tempu. I proto jsem nepromyšlené o tom, že by se to s mou postavou mohlo zvrtnout.

Jsem zastáncem toho, že některých věcí se zkrátka v životě ději proto, abychom si uvědomili, že ne vždy jsme "pány situace". Tyto věci nás učí pokořit, a možná nás i přinutí poslouchám své vlastní nitro, to, co nám říká naše tělo a naše zdraví. Tak tomu bylo i v mém případě. Myslela jsem si, že mám vše pod kontrolou, ale realita byla doposud v době, kdy jsem ráno před prací behávala, zcela jiná. Celé 2 měsíce jsem bojovala s intenzivní únavou, nezvládala jsem ani běhat ani plavat, doslova jsem se překonávány, Nejprve jen při brzkém ranním vstávání, dopoledne už io víkendech. Začala jsem si stále více všímat i vnější změny na mém těle - a to Především přibírání, které nešlo zastavit. Navzdory pocitu vyčerpání jsem ještě více sportovala, jídla jsem málo, ale kila šli neúprosně vzhůru. Pomyslná poslední kapka pro mě bylo, když si můj příbytek na váze začalo všímat a komentovat i mé okolí. Zbytečně jsem vysvětlovala, že se opravdu stravuji v minimální Mirela, že pravidelně sportuj. Vyznívala jsem zřejmě jako klasický příklad ženy, která má problém s nadváhou a z vlastní lenosti si ho ospravdlňuje nejen před ostatními, ale i sama před sebou.

Věděla jsem však, že toto není můj případ a začala jsem tušit, že problém bude někde jinde, konkrétně v mém zdravotním stavu. Ano, i já jsem využila služby "doktora Google". Všude, kde jsem se zmínila o mých problémech jako nevysvětlitelná nadváha a únava, na mě vyskakovali články týkajícím se hypotyreózy, a tedy sníženo činnosti štítné žlázy. Odborné vyšetření toto moje "pátrání" jen potvrdili.

Vedle klasické Léčba, která mi byla stanovena, jsem hledala další řešení. Věděla jsem, že na příčině sníženo funkci štítné žlázy Může být i nedostatek jódu. To, co jsem podvědomě celé to období hledala, jsem našla v článku o paní Ivano candova, která trpěla onemocněním štítné žlázy, ale nevzdala se a hledala možnosti, jak tento problém řešit. Výsledkem její práce ve spojení s odborníky z dané oblasti jsou výživové doplňky Joda ORGANIKA s organickou formou jódu. Nejedná se o klasický anorganický jód, jak ho Nejčastěji známé, ale o jód ve formě, která je pro lidské tělo přirozená. Právě to mě zaujalo a rozhodla jsem se vyzkoušet dýňový olej Joda ORGANIKA s organickou formou jódu. Mé rozhodnutí upevnilo další zaujímání se o tyto produkty, Během kterého jsem zjistila, že mnohým pacientům s podobným onemocněním pomohli.

Za toto rozhodnutí jsem velmi vděčná. Jód v jeho organické formě byl zřejmě tým, co moje štítná žláza potřebovala. Výsledky se stále zlepšovaly, Což dospělým až do stadia, že se klasická léčba postupně eliminovala, až byla úplně vysazeni. Měla jsem trochu obavy, jaké výsledky budu mít na Nejbližší kontrole, do které jsem užívala výhradně už jen Joda ORGANIKA. Výsledky byly výborné. I další kontrolní vyšetření potvrdilo, že moje štítná žláza se dostala do normálu. Joda ORGANIKA beru pravidelně, Postupem času jsem akorát přesně na jejich novinku - tobolky, které mají stejný účinek. S mojí váhou jsem opět spokojená. No nejdůležitější je pro mě to, že příčina mých tehdejších obtíží byla nejen odhalena, ale takové vyřešení. Velmi děkuji a výživový doplněk Joda ORGANIKA vřele doporučuji.