PROČ DOPORUČUJI JODA ORGANIKA

Ivetka, střední Slovensko
Vždycky jsem si myslela, že s nepříjemnými následky, které na lidském těle a zdraví zanechají problémy se štítnou žlázou, se nikdy nepotkám. Imunita mi dobře sloužila prakticky celý život. Občas jsem překonala nějakou tu chřipku či rýmu, ale závažnějším onemocněním jsem nebude připsána význam, zdály se mi vzdálené.

Právě to snad způsobilo můj nedostatečný zájem o to, abych se o své zdraví zajímala více a starala se o něj.

Jako máma, a už i babička, jsem chtěla svým dětem a vnoučatům pomáhat nejvíce, jak se jen dalo. No pracovní vytíženost mi to před důchodem velmi neumožnila. V zaměstnání jsem byla nutná, a to zejména díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti, ve které jsem pracovala. No právě životní zkušenosti byly také důvodem, proč mě potřebovali i moje děti na pomoc a rady s jejich ratolestmi. Přestože jsem svou práci měla ráda a bavila mě navzdory pokročilému věku, v duchu jsem cítila výčitky, že svým vnoučatům se nemohu věnovat dostatečně. Proto jsem se rozhodla, že před odjezdem na důchod se v práci budu usilovat více, než kdykoliv předtím, abych si své stáří mohla užít tak, jak se patrí- s rodinou a zejména vnoučaty.

 
Netušila jsem však, že uskutečnit toto odhodlání nebude tak jednoduché. Téměř nulový odpočinek, mimořádná vytíženost v práci i doma se podepsali na mém zdraví. Všechny důsledky nesprávné životosprávy se naplno projevily krátce před nástupem na vytoužený důchod. Únava, která se zdála být nekonečná. Malátnost, oslabení vlasů, zhoršená pokožka, či výrazné přibírání. Nejdříve mi ani nenapadlo, že za těmito obtížemi se může skrývat nedostatečná funkce štítné žlázy. Problémy se soustředěním i pamětí mi stěžovali nejen práci, ale i každou volnou chvíli, kterou jsem chtěla využít naplno.

Po letech se tak začali vyšetření a marodky. Na vlastní kůži jsem okusila, jak moc je důležité dbát o zdraví a dostatečnou výživu. Má štítná žláza protestovala nedostatečnou funkcí. Zdálo se, že není jiné cesty, přesto jsem se bála operace či užívání hormonů. A tak jsem místo práce strávila období krátce před důchodem v posteli či křesle. Cítila jsem se stále více vyčerpaně, zdálo se mi, že jsem nečekaně zestárla o několik let. Chvíle jsem si krátila sledováním televize a čtením. Později jsem začala intenzivněji používat i počítač a internet, na kterém se se naučila pracovat ve svém zaměstnání.

Samozřejmě, neodolala jsem a pokoušela jsem se vyhledat si různé informace o onemocněních štítné žlázy. Tady jsem narazila na článek o výživovém doplňku, který se jmenoval olejovitá (dnes Joda ORGANIKA). Já však nepatřím mezi lidi, kteří se nechají nalákat na každou reklamu a všemu uvěří. Navzdory svému věku jsem v těchto věcech opatrná a zejména vůči všelijakým reklamám jsem spíše nedůvěřivá. O doplňku olejovitá (dnes Joda ORGANIKA) jsem si od toho dne přečetla více článků a získala o něm různé informace. Neměla jsem v úmyslu koupit si ho, protože se však texty o něm týkaly i problémů se štítnou žlázou, vždy jsem na něj nějak natrefila.
Mou sestřenici, která bývá nedaleko mě trápilo, že trávím většinu dní sama. Navštívila mě a chtěla mi zpříjemnit den. Hodně jsme si povídali o mém onemocnění a mezi řečí padla zmínka i o výživovém doplňku olejovitá (dnes Joda ORGANIKA). Velmi mě překvapilo, že o něm sestřenice slyšela také. Vzpomínala, že výrazně pomohl její kolegyni s podobnými problémy, jakými trpím i já. Litovala, že ji nenapadlo říct mi o něm dříve.

Tato zkušenost mě natolik zaujala, že jsem sestřenici poprosila o telefonní číslo na zmíněnou kolegyni. Chtěla jsem si její údajnou zkušenost ověřit, abych se s koupí tohoto doplňku zbytečně neunáhlila. Paní, na kterou mi moje sestřenice dala číslo, mi vyprávěla o svých problémech, kterými trpěla. Popisovala velmi podobné symptomy a o olejové (dnes Joda ORGANIKA), se vyjádřila jako o něčem, co nejdříve nedůvěřovala, dokud si to sama nevyzkoušela. Prý ji užívá již delší dobu a skutečně mi ji vřele doporučuje. Řekla jsem si, že když pomohla jí, možná pomůže i mně.

Výživový doplněk s organickou formou jódu, který dnes nese název Joda ORGANIKA, užívám už druhý rok. Stal se obrovskou pomocí pro mou štítnou žlázu a zdraví. Díky své zkušenosti vím, jak důležité může pro člověka být doporučení něčeho, co mu může pomoci. Stačila dobrá rada, doporučení, které mi pomohlo. Doplněk stravy Joda ORGANIKA již doporučuji i já, a to nejen těm, kteří trpí problémy se štítnou žlázou, ale každému jako vhodnou prevenci. Děkuji!