ZE SNAŽILKY MAMINA

ZE SNAŽILKY MAMINA

Zuzana, 28 let

Vždy jsem snila o velké rodině. Po ukončení střední školy jsem zamítla možnost studovat dál a začala jsem intenzivněji toužit po rodině. S mým přítelem jsme se rozhodli vzít se poměrně mladí, avšak oba jsme se na manželství a rodinu cítili dostatečně připraveni.
V zpočátku šťastném manželství nastal zvrat, když se nám nedařilo pro nás to nejdůležitější- mít dítě.

Nechápali jsme, snažili jsme se, vyzkoušeli jsme možné i nemožné. Náš vzájemný vztah byl poznamenán neúspěšnou touhou po dítěti. Nevzdávali jsme se. Přesto nic z toho, co jsme vyzkoušeli, nepomáhalo. Začal se kolotoč: odborná i neodborná pomoc, rady všech kolem, internetové fóra, stránky, cesty do přírody, která by mohla pomoci, cesty za lidmi, kteří by mohli pomoci. Aktivita na diskusích určených pro "snažilky". Nic.

Zaťala jsem se, a po nekonečném úsilí a dopadech na zdraví, které všelijaké pokusy způsobily, jsem tvrdohlavě odmítala byť jen zmínku o další snaze. V té době jsem přerušila mnoho kontaktů a přestala jsem se radit na internetu s ostatními "snažilky". O dítěti jsem už nedokázala mluvit ani slyšet. Naplno jsem se začala věnovat práci, což však znamenalo ochladnutí vztahu s manželem. A přestože se zdálo, že konec mé snahy o dítě bude znamenat i konec našeho manželství, mýlila jsem se. Právě tehdy totiž můj muž načerpal poslední energii a vynaložil úsilí. Nejen pro dítě, ale i pro naše manželství.

Můj manžel mi na Vánoce daroval nějaký doplněk výživy. Nic takového jsme předtím neužívali ani se o takové věci nezajímali, proto mě tento dárek velmi překvapil. Řekl mi, prý o tom už několikrát slyšel, že to má v sobě organický jód a ten mi prý pomůže být méně unavenou a zároveň aktivnější v práci, když se jí už tolik věnuji. Byla jsem potěšena, že se smířil s mým zaměřením na práci a že i on konečně pochopil, že společný potomek nám dvěma asi není souzen. Sice mě z toho nečekaně bodlo u srdce, rozum mi říkal, že je to tak dobré.

Měla jsem zvláštní pocit, když mi manžel vždy předtím, než jsme ráno vyšli z domu vnutil polévkovou lžíci toho výživového doplňku, který mi daroval na Vánoce. Pravdou je, že po zhruba měsíci jsem pociťovala uvolnění napětí, které se ve mně za ty roky hromadilo a celkově jsem se cítila "zdravější". Zároveň se však v té dojedla láhev tohoto doplňku. Nepřipisovala jsem jsem tomu žádnou důležitost a navzdory vitálností, kterou jsem po něm cítila, nechtělo se mi shánět ho opět. Zde však opět překvapil můj manžel, který mi hned druhý den přinesl další krabičku s nápisem Joda ORGANIKA. Sice mě to trošku překvapilo, ale na ranní dávky polévkové lžíce mě už můj manžel nemusel přesvědčovat. Cítila jsem se lépe a sama jsem se začínala stávat velkým příznivců tohoto výživového doplňku.

Když jsem s druhou láhví Joda ORGANIKA byla přibližně v polovině, v mém životě se stalo něco, co nečekal nikdo a už vůbec ne já. Zpoždění mi menstruace, ale neřešila jsem to. Dokud jsem nezačala zvracet ráno bez příčiny. O měsíc na to potvrdila lékařka to, na co jsem už 6 let čekala a v co jsem už úplně přestala věřit. Byla jsem těhotná. Plakala jsem od překvapení a štěstí.

Nedokázala jsem to pochopit, protože jsem v té době už nejméně rok nezkoušela žádné doporučené metody. Avšak krátce poté, co jsme s manželem plakali od štěstí nad novinou, která pro nás byla více než výhra v loterii, se mi manžel přiznal. Ten výživový doplněk mi koupil na Vánoce přesně s tímto úmyslem. Prý to pomohlo manželce jeho bývalého spolužáka, se kterým se o tom vyprávěl na srazu. Můj manžel se tehdy rozhodl vyzkoušet to a slíbil si, že pokud se to přesto nepodaří, neřekne mi nic o tom, s jakým úmyslem mi tento výživový doplněk ve skutečnosti daroval. Dnes máme nádherného syna, z něhož máme nesmírnou radost.

Organická forma jodu, kterou obsahuje Joda ORGANIKA, je pro tělo důležitá. Vyživuje štítnou žlázu, čímž má prospěšný vliv na celý endokrinní systém a zároveň správnou tvorbu hormonů. Doplněk stravy Joda ORGANIKA jsem už doporučila celému svému okolí, a rozhodla jsem se doporučovat ho i jiným.