UŽÍVÁNÍ A DÁVKOVÁNÍ

UŽÍVÁNÍ A DÁVKOVÁNÍ

Doplněk stravy Joda ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu v dýňovém oleji doporučujeme užívat každému. K tomuto doporučení nás vede výsledek celosvětové statistiky WHO (Světová zdravotnická organizace), podle které trpí onemocněním štítné žlázy a poruchami její funkce až 1/3 celkové populace lidstva. Dalším z důvodů, proč užívat Joda ORGANIKAⓇje, že v posledních pěti letech došlo k výraznému nárůstu jodového deficitu.

Na základě výše uvedených skutečností dáváme do pozornosti právě výživový doplněk s organickou formou jódu, Joda ORGANIKAⓇ.

  • PREVENTIVNÍ užívání výživového doplňku Joda ORGANIKAⓇ napomáhá:

předcházet vzniku jodového deficitu, a tím i vzniku poruch funkce štítné žlázy
zachovat správné fungování štítné žlázy
zvýšit kvalitu fungování štítné žlázy
udržovat vysoký fyzický i psychický výkon

Užívání výživového doplňku Joda ORGANIKAⓇ při již existujících PORUCHÁCH funkce štítné žlázy napomáhá:
vyživovat štítnou žlázu organickou formou jódu (účinnou a bezpečnou pro lidský organismus)
dodávat štítné žláze jód pro normalizaci její funkcí
odstranit jódový deficit
nastartovat správné fungování celého endokrinního systému, a tím sekundárně upravit špatné hodnoty cukru v krvi, krevní tlak či cholesterol

  • Doporučené dávkování:

při PREVENCI - 5ml denně
při PORUCHÁCH funkce SZ - 10ml denně
Součástí balení Joda ORGANIKAⓇ je i odměrka.

V obou případech dávkování doporučujeme užít dávku Joda ORGANIKAⓇ po jídle a zapít 2dl čisté vody nebo málo mineralizované minerální vody. Zároveň doporučujeme zvýšit celodenní pitný režim alespoň na 2l vody.

Vzhledem k olejovité povaze tekutiny výživového doplňku, doporučujeme Joda ORGANIKAⓇ podávat lžičkou, aby se zabránilo zbytečným ztrátám při přelévání z odměrky. Jedna kávová lžička odpovídá cca 5ml a jedna polévková lžíce odpovídá cca 10ml.

O službe Prekladač GoogleKomunitaPre mobilO spoločnosti GoogleOchrana súkromia a Zmluvné podmienkyPomocníkOdoslať spätnú väzbu