Štítná žláza generální řiditel našeho těla

Štítná žláza generální řiditel našeho těla
24. Listopad 2018 - 10:30
Praha
JodaOrganika Česká republika

 

Na listopadové výstavě Ezotera v Praze ve dnech 24.-25.11.2018 se v přednáškovém programu dozvíte o výrazném vlivu jódu v molekulární formě na náš organismus a zdraví, které pro vás přichystala vynálezkyně tohoto světového objevu paní Ivanna Čandová.

Štitná žláza

Generální ředitel našeho organismu - hormonální rovnováha je v organickém molekulárním jódu.

Víte, že v krku se ukrývá generální řiditel naší energie, krásy, duševní pohody a zdraví?
Je to štítná žláza, která vyrábí látky - hormony, aby se těchto ekvivalentů života dostávalo dostatek. Pro správnou funkci je nutná správná výživa a tou je v první řadě jód. Nejlepší forma jódu je forma organická molekulární. Tato forma jódu zaručí správný metabolismus, bez kterého se jen těžko daří hubnout a v podstatě omlazovat. 
Péče o vzhled a krásu je dnes neodmyslitelnou součástí života i během běžných dnů. Často se dokonce stává, že našemu zevnějšku věnujeme více pozornosti, než samotnému zdraví. Zdraví a krása však s sebou souvisí možná více, než si myslíte. Náš zevnějšek je totiž v mnoha případech ukazatelem našeho zdravotního stavu a případné potíže se na něm nezřídka odrážejí. Proto bychom se při naší každodenní péči neměli soustředit jen na maskování případných nedostatků, ale pátrat po příčinách jejich vzniku a možnostech, jak je co nejefektivněji odstranit.
Mezi nejčastější onemocnění, která se vyznačují vnějšími projevy, patří onemocnění štítné žlázy. SNÍŽENÁ FUNKCE (HYPOFUNKCE) ŠTÍTNÉ ŽLÁZY se mimo jiné může projevit nevysvětlitelným přibíráním na váze, ale také suchou a šupinatou pokožkou. Ženy trpící tímto onemocněním si jako jednoho z příznaků všímají i výrazně zhoršené kvality vlasů a nehtů. Snížená funkce štítné žlázy se může projevit také otoky na obličeji a na rukou. Úzce souvisí i s depresivními stavy, které se s tímto onemocněním pojí.
Štítnou žlázu však může postihnout i opačný problém, a to ZVÝŠENÁ FUNKCE (HYPERFUNKCE) ŠTÍTNÉ ŽLÁZY. Člověk trpící tímto onemocněním si na sobě může všimnout například úbytek na váze přesto, že nezměnil své stravovací návyky. Z hlediska vnějších příznaků jsou pro pacienty často charakteristické i „vystouplé“ oči, výrazné padání vlasů a měknutí nehtů. Jako mnoho jiných onemocnění, i hyperfunkce štítné žlázy negativně ovlivňuje vnitřní prožívání a psychický stav člověka. Jedním z těchto projevů jsou například střídavé pocity přebytečné energie s pocity slabosti a vyčerpání.
Pokud jste si na svém zevnějšku všimli nežádoucí změny, nevysvětlitelně jste zhubli nebo přibrali, kvalita vaší pokožky, vlasů či nehtů se výrazně zhoršila, příčinou může být i porucha funkce štítné žlázy. Aby štítná žláza fungovala správně, je nutné zajistit její potřebnou výživu, kterou je JÓD. Štítná žláza totiž doslova „žije“ z jódu. I zde je však mimořádně důležité umět si správně vybrat! Ve většině produktů obsahujících jód se nachází jód v anorganické formě, která může být pro člověka nebezpečná. Naopak, ORGANICKÁ forma jódu je lidským tělem velmi dobře přijímána. Je to účinná a bezpečná forma jodu, podporující zdraví člověka v každém věku.
Jak však dopravit do organismu tuto účinnou a bezpečnou výživu? Máme pro Vás dobrou zprávu! Slovenský tvůrcům se podařilo vyvinout produkty Joda ORGANIKA s organickou formou jódu ve formě KAPSLÍ pro snadnější užívání. Tyto certifikované a klinicky zkoušené produkty jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy.
Starat se o svůj vzhled a krásu je skvělé. Nezapomínejme však, že dopřát si tu správnou výživu zevnitř je obzvláště důležité. Zdraví a krása totiž kráčí ruku v ruce.

Autorka článku povede na toto téma přednášku na výstavě Ezotera Praha v sobotu 24.11.2018 v Učebně A od 11.00 hod. Po celou dobu konání akce vám také bude poskytovat osobní konzultace a poradenství.