Význam a funkce jódu v lidském těle

 

Význam a funkce jódu v lidském těle:
 
JÓD JE ŽIVOT A ŽIVOT JE JÓD, je nezbytný pro ŽIVOT KAŽDÉ BUŇKY NAŠEHO TĚLA
JÓD je nezbytný pro tvorbu hormonů štítné žlázy
JÓD je nezbytný pro tvorbu hormonů produkovaných OSTATNÍMI endokrinními žlázami
JÓD JE SPECIFICKÝ ANTIOXIDANT, KTERÝ vychytává volné radikály, ČÍM CHRÁNÍ BUŇKY PŘED POŠKOZENÍM A významně snižuje riziko ONEMOCNĚNÍ
JÓD MÁ POZITIVNÍ VLIV NA VÝVOJ MIMINKA JIŽ V maminčinně bříšku
JÓD MŮŽE MÍT příznivý vliv na snížení viskozity krve, ke korekci lipémie a inhibice PRODUKCE CHOLESTEROLU
JÓD MŮŽE MÍT příznivý vliv na ZVÝŠENÍ FUNKČNOSTI IMUNITNÍHO SYSTÉMU, POTLAČENÍ DEPRESE, ZLEPŠENÍ PAMĚTI Potřeba organické formy jódu je jev, který nás provází celý život a začíná se u dětí ještě v maminčině bříšku. Maminka potřebuje jód pro normální a zdravé těhotenství, děťátko zas pro správný růst a vývoj. Endokrinní orgány a jejich zdravé fungování odpovídají i za schopnost ženy otěhotnět a u muže schopnost plodit. V pubertálním věku, v době vývoje pohlavních orgánů a tvorby hormonů, jód odpovídá za jejich zdravý vývin, potřebné množství a kvalitu.
Doplněk stravy Joda ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu je účinnou a bezpečnou výživou pro lidský organismus v každém věku. Působí v případě zdravého organismu jako prevence možných onemocnění, stejně tak u již existujících onemocněních napomáhá, aby se ztracená rovnováha a poruchy správného fungování endokrinního systému opět dostaly do normálu a aby endokrinní systém začal správně a zdravě fungovat.