ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ TAKÉ VE LNĚNÉM OLEJI!

ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ TAKÉ VE LNĚNÉM OLEJI!

Joda ORGANIKA®, výživový doplněk s organickou formou jódu v lněný olej je dalším certifikovaným produktem tvůrců Joda ORGANIKA®. Kombinuje prospěšné účinky organické formy jódu s významnými složkami lněného oleje.

Co je organický jód?
Nejdůležitějším prvkem výživového doplňku Joda ORGANIKA® je jód v organické formě. Účinně a bezpečně chrání lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály. Nedostatek organické formy jódu způsobuje narušení metabolického procesu organismu. Zapříčiňuje to problémy centrálně-nervového, hormonálního a kardiovaskulárního systému. Zvláště důležitý je příjem organické formy jódu u starých lidí, kde je oslabený imunitní systém. Důležitý je u těhotných žen, kde ovlivňuje pozitivní vývoj děťátka již v mámině bříšku a u dětí, kde prospěšně ovlivňuje jejich růst.

Tento produkt je pro lidské zdraví obzvlášť prospěšný i díky jeho dalšímu významnému prvku - lněným olejem.
Lněný olej obsahuje mastné kyseliny, které si tělo člověka není schopno samo vyprodukovat. Získat je může pouze prostřednictvím stravy. Lněný olej obsahuje esenciální linolovou kyselinu, která je nezbytná pro přežití. Také obsahuje největší množství mastné, alfa-linolenové kyseliny, jejíž složení zesiluje antioxidační účinek produktu.

Ve srovnání s jakoukoli jinou rostlinnou potravou je ve lněném semeni zastoupeny nejvyšší množství lignanů. Jsou to látky, které chrání buňky před účinky škodlivých volných radikálů. Lignany mají antioxidační účinky a zjistilo se, že mají i významný vliv na metabolismus a funkci hormonu estrogenu. Působit mohou i jako prevence kardiovaskulárních chorob a osteoporózy.

Věříme, že Joda ORGANIKA® ve lněném oleji si najde cestu ik Vám a její blahodárné účinky pocítíte na vlastní kůži.

Více informací, jakož i zkušenosti našich spokojených uživatelů najdete v sekci "Články".

Děkujeme, že jste věnovali svou pozornost tomuto unikátnímu produktu.