ORGANICKÁ A ANORGANICKÁ FORMA JÓDU

ORGANICKÁ A ANORGANICKÁ FORMA JÓDU

Je známo, že jód v potravinách, vodě a vzduchu, které přijímáme, buď zcela absentuje, nebo se nachází v zanedbatelných množstvích, která na pokrytí potřeby organismu nestačí.

Na základě toho byly realizovány výzkumy zabývající se onemocněními způsobenými deficitem jódu. Výsledkem bylo zjištěno, že nedostatek jódu může způsobovat disharmonii celého organismu a následně i různá onemocnění.

V praxi se však často setkáváme s nejistotami kolem anorganické a organické formy jódu. Stručně tento rozdíl můžeme vysvětlit následovně:

Anorganická forma jódu - je pro tělo cizí. Rizikem je, že organismus tuto formu nezná a přebytečné množství ukládá, s čím mohou být spojeny rizika zdraví člověka.

Organická forma jódu - je lidským tělem velmi dobře přijímána. Přebytečné množství v těle neukládá ale přirozeně vyloučí močí, pak a stolicí. Je to účinná a bezpečná forma jódu pro udržení zdraví každého člověka, a to už od vývoje miminka v maminčině bříšku.

Právě organické, a tedy účinnou a bezpečnou formu jódu, naleznete v Slovenské produktech Joda ORGANIKA®. Jejich účinek byl potvrzen tisíci spokojených uživatelů a byly zaznamenány pozitivní výsledky, včetně dobré snášenlivosti a tolerance, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Ve všech sledovaných případech došlo k výraznému zlepšení zdravotního stavu.