Jodermal® N (100ml)

Detaily produktu
Jodermal® N (100ml)
Jodermal® N (100ml)
Jodermal® N (100ml)

Jodermal® N (100ml)

1,037.40 Kč
Na skladě

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami? Všechny tyto nepříjemné poškození kůže se zřejmě vyskytují v životě každého zvířete. Ačkoliv se tímto zdravotním komplikacím u zvířat většinou nepřikládá mimořádný význam, pravdou je, že i ono trpí nepříjemnou bolestí při ranách různého druhu.

S úsilím pomoci zvířatům a zlepšit kvalitu jejich života byla vyvinuta veterinární mast s názvem JODERMAL n®. Jde o certifikovanou mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, popálenin a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce. Tržné či pooperační rány, popáleniny, pohmožděniny či odřeniny a mnoho dalších nepříjemností se mohou vyskytnout u zvířátek každého věku ale i druhu. Proto je mast JODERMAL n® vyvinutá jak pro pejsky, kočky či fretky, tak pro kozy, ovce či skot.

Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Poranění kůže menšího i většího rozsahu, ekzémy, popáleniny a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro různá onemocnění a poškození kůže zvířat je zde veterinární mast JODERMAL n®!

Popis

Charakteristika

Veterinární přípravek obsahuje organicky vázaný jód navázaný na masťový základ Neoaquasorb, který svým složením umožňuje dobrou roztíratelnost a vstřebatelnost v místě aplikácie.Certifikovaná mast, jejíž účinky se ukázaly jako efektivní a mimořádně úspěšné při stimulování velkých i menších ran, a zmírnění negativních důsledků na podrážděné pokožce . Mast má lokální hypermizujúci účinek.

Oblast použití

Šetrně napomáhá rychlejšímu hojení popálenin, tržných ran, porušené kůže, poraněních, pooperačních ran, pohmožděnin a odřenin. Mast působí léčebně - ochranně při mastitida. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva. Potvrzeno hubení bakterií typu Staphylococcus aureus, Escherichia coli (E coli) a Pseudomonas aeruginosa.

Způsob použití

V případě potřeby, vyčistěte ránu vodou a čistou tkaninou. Vrstvu masti naneste na všechny porušené místa kůže (jeden až třikrát denně). Důkladně mast vmasírujeme na porušené místa kůže. Velké rány je třeba překrýt sekundárním obvazem a zafixovat bandáží. Mast je možné použít vždy po dojení přičemž aplikujeme u HD asi 10 - 15 ml, u ovcí a koz 5-10 ml na mléčnou žlázu a důkladně promasírujeme. U malých zvířat aplikujeme 2-4 ml veterinárního přípravku. Veterinární přípravek nanášejte na vemeno a ruce po každém dojení, dle potřeby několikrát denně.

Poznámka

Veterinární přípravek neobsahuje žádné chemické ani jiné antibakteriální složky a ani barviva.

Podmínky a způsob likvidace nepoužitého veterinárního přípravku

Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky, včetně jejich odpadů, se likvidují ve smyslu platných právních předpisů ČR.

Velikost balení

100 ml

Způsob uchovávání

Skladujte při teplotě do 25 ° C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti

2 roky.

Podobné produkty: 
Jodermal® N (30g)

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami?

číst dál