Jodermal® A (100ml)

Detaily produktu
Jodermal® A (100ml)
Jodermal® A (100ml)
Jodermal® A (100ml)

Jodermal® A (100ml)

1,037.40 Kč
Na skladě

Ekzémy, ušní kvasinkové či plísňové infekce poměrně často provázejí život zvířat. Jejich důsledky však mohou být pro jejich zdraví a život nebezpečné. Jejich léčba se mnohokrát podceňuje nebo přichází příliš pozdě.

Nepříjemným následkům poranění, ale i samotnému vzniku kožních onemocnění či infekcí u zvířat lze předejít. Představujeme Vám JODERMAL A® - veterinární mast s organicky vázaným jódem. Šetrně napomáhá při léčbě ekzémů, ušních kvasinkových či plísňových infekcí.

Veterinární mast JODERMAL A® je vhodná pro Vaše domácí mazlíčky, pejsky, kočky, fretky či hlodavce. Stejně je však doporučeno aplikovat ji infekcích kůže různého druhu u koní ale iu zvířat hospodářského charakteru.

Zvířata každého druhu, domácí mazlíčci ale i farmářské zvířátka neodmyslitelně patří k životu na této zemi. Nemoci, úrazy a bolest se nevyhýbají ani jim, avšak samy si často pomoci nedokážou. Pro všechny infekce kůže zvířat je zde veterinární mast JODERMAL A®!

POPIS

 

Charakteristiky

Veterinární přípravek obsahuje organicky vázaný jód navázaný na masťový základ Ambidermanu, který svým složením umožňuje dobrou roztíratelnost a vstřebatelnost v místě aplikace. Šetrně napomáhá při léčbě ekzémů, ušních kvasinkových či plísňových infekcí.

Oblasť použití

Mast má lokální antiseptický účinek, snižuje riziko infekcí a pomáhá redukovat svědění. Tato certifikovaná mast neobsahuje žádné chemické složky či barviva. Potvrzeno hubení hub typu Candida albicans a Aspergillus brasiliensis.

Způsob použití

Podle povahy a průběhu onemocnění mast nanášíme 1-3 krát denně. Vrstvu masti naneste na všechny porušené místa kůže a důkladně mast vmasírujte na porušeno místa.

Poznámka

Nenanášet v blízkosti mléčných vývodů. Veterinární přípravek neobsahuje žádné chemické ani jiné antibakteriální složky a ani barviva. Nepoužívejte mast, pokud je obal poškozen. Po použití obal těsně uzavřete. Veterinární přípravek nevystavujte slunečnímu záření.

Podmínky a způsob likvidace nepoužitého veterinárního přípravku:

Nepoužité a nespotřebované veterinární přípravky, včetně jejich odpadů, se likvidují ve smyslu platných právních předpisů ČR.

Velikost balení

100 ml

Způsob uchovávání

Skladujte při teplotě do 25 ° C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí.

Doba použitelnosti

2 roky.

Podobné produkty: 
Jodermal® N (30g)

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami?

číst dál
Jodermal® N (100ml)

Trpí Vaše zvířátko bolestivými ranami, pooperačními ranami, popáleninami, pohmožděninami či odřeninami?

číst dál