Joda Organika® – ve lněném oleji (250ml)

Joda Organika® – ve lněném oleji (250ml)

Joda ORGANIKA®, výživový doplněk s organickou formou jódu ve lněném oleji je dalším certifikovaným produktem tvůrců Joda ORGANIKA®. Kombinuje prospěšné účinky organické formy jódu s významnými složkami lněného oleje.

Nejdůležitějším prvkem výživového doplňku Joda ORGANIKA® je jód v organické formě. Účinně a bezpečně chrání lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály. Nedostatek organické formy jódu způsobuje narušení metabolického procesu organismu. Zapříčiňuje to problémy centrálně-nervového, hormonálního a kardiovaskulárního systému. Zvláště důležitý je příjem organické formy jódu u starých lidí, kde je oslabený imunitní systém. Důležitý je u těhotných žen, kde ovlivňuje pozitivní vývoj plodu a u dětí, kde prospěšně ovlivňuje jejich růst.

Kromě vysoce pozitivních účinků organické formy jódu je výživový doplněk Joda ORGANIKA® prospěšný pro zdraví. Díky jeho dalšímu významnému prvku lněnému oleji.

Lněný olej obsahuje mastné kyseliny, které si tělo člověka není schopno samo vyprodukovat. Získat je může pouze prostřednictvím stravy. Lněný olej obsahuje esenciální linolovou kyselinu, která je nezbytná pro přežití. Tak také obsahuje největší množství mastné, alfa-linolenové kyseliny, jejíž části podtrhují antioxidační účinek produktu.

Ve srovnání s jakoukoli jinou rostlinnou potravou je ve lněném semeni zastoupeny nejvyšší množství lignanů. Jsou to látky, které chrání buňky před účinky škodlivých volných radikálů. Lignany mají antioxidační účinky a zjistilo se, že mají i významné účinky na metabolismus a funkci hormonu estrogenu. Působit mohou i jako prevence kardiovaskulárních chorob a osteoporózy, díky svým estrogenním a antioxidačním efektem.

Věříme že si najde k Vám cestu a sami na sobě poznáte jeho blahodárné účinky. Více se dozvíte také v článcích zařazených do sekce skutečný příběh, kde jsou zveřejněny příběhy z reálného života. Děkujeme Vám za Váš čas a věříme že nám zachováte přízeň.

POPIS
Příbalová informace

Informace PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ!

Joda ORGANIKA®- olejovitá forma

Výživový doplněk s organickou formou jódu ve lněném oleji

Charakteristika
Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji je produkt, jehož základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinných složek prospěšné pro zdraví člověka. Dominantní funkci v souhrnu biologicky aktivních látek sehrává jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému účinných komponent vhodným, jedinečným a originálním technologickým postupem.

Jódu se připisuje velká antioxidační a imunostimulační aktivita a schopnost vytvářet s látkami podobného charakteru synergismus, díky kterému je výsledný účinek tohoto produktu několikrát vyšší v porovnání se souhrnem účinnosti aktivních látek podávaných jednotlivě.

Přípravek Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a představuje produkt nové generace, vyznačující se silným antioxidačním, imunostimulačním, reparačním a substitučním efektem. Přípravek pomáhá chránit lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály a u poškozeného či nemocného organismu přispívá k obnovení normálního fyziologického stavu.

Složení

Denní dávka obsahuje:

v 10 ml

v 2,5 ml

Jód

150 µg (100% *RVH)

38 µg

Kyselina palmitová

0,8 g

0,2 g

Kyselina olejová

1,9 g

0,5 g

Kyselina linolová

1,5 g

0,4 g

Kyselina linolénová

5,8 g

1,5 g

*RVH – Denní referenční příjmy vitaminů a minerálních látek

Dávkovaní

Doporučená denní dávka výživového doplňku

JODA ORGANIKA®- olejovita forma s organickou formou jódu ve lněném oleji

dospelí- 10 ml
děti - 2,5 ml

Denní dávka přípravku pro dospělé (10 ml) obsahuje přibližně 150 mikrogramů jódu, což je (100%) doporučeného množství denního příjmu organického jódu. Denní dávka přípravku pro děti (2,5ml) obsahuje přibližně 38 mikrogramů jódu, což je přibližně 25% doporučeného množství denního organického příjmu jódu.

Způsob použití

Denně užít ráno po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim! (1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně)

Nedostatek jódu a jeho důsledky pro lidský organismus

S nedostatkem jódu se začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle hubnutí, nespavost, zhoršení pleti, či kvality nehtů a vlasů, jakož i celková slabost lidského organismu.

Nedostatek jódu v lidském těle může zapříčinit sníženou funkci štítné žlázy, což může následně vést k různým závažným onemocněním.

Ke snížení rizika zmíněných, ale i mnoha jiných onemocnění souvisejících právě s nedostatkem jódu dopomáhá výživový doplněk Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji, který může přispět k obnovení správné funkce štítné žlázy a zároveň fyziologické harmonii lidského organismu.

Indikace

Jod přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy.

Jod přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie.

Jod přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Jod přispívá k udržení zdravé pokožky.

Jod přispívá k normálnímu růstu dětí.

Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.

Nežádoucí​ účinky

Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji je obvykle dobře snášen. Při jeho dlouhodobém užívání nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Interakce

Nežádoucí interakce s jinými současně podávanými léky není známa.

Varovaní

Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Skladovaní

Skladujte dobře uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Balení

250 ml

25 dní

10 ml denně

Tento produkt není vázán na lékařský předpis

Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji můžete užívat samostatně, nebo v kombinaci s cottage cheese či tvarohem.

Námi doporučený recept

250 g cottage cheese nebo tvaroh
1 polévková lžíce (odměrka 10ml) výživového doplňku Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji
Zapít sklenicí 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim.
10ml výživového doplňku Joda ORGANIKA®- olejovitá forma s organickou formou jódu ve lněném oleji rozmíchejte v cottage cheese či tvarohu s vyšším obsahem tuků.

Dátum poslednej kontroly certifikovaného výrobku:

27.04.2016