Joda Organika® - v dýňovém oleji (250ml)

Joda Organika® - v dýňovém oleji (250ml)

Výživový doplněk s organickou formou jódu byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a potřeb lidského organismu, a především endokrinního systému. Organická forma jódu, která na nachází právě v v Joda Organika®, je "potravou" potřebnou pro správné fungování jednotlivých žláz našeho endokrinního systému. Kromě regulace správné funkce endokrinního systému má Joda ORGANIKA® silný antioxidačný, imunostimulačný, reparačný efekt, ktorý je dosahovaný jedinečným složením a synergií jednotlivých komponentů, ktoré obsahuje. Joda ORGANIKA® chrání lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály. V případě poškozeného a nemocného organismu a pomáhá navodit normální (fyziologický) stav.

- a přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a a správnému fungování štítné žlázy
- přispívá ke správnému fungování nervového systému
- upravuje hladinu kolesterol v krvi
- a podporuje plodnost a zdravý vývoj, děťátka již v maminčině bříšku
- přispívá k normálnímu růstu dětí
- přispívá k správnému metabolismu pro tvorbu energie
- a výrazně rychlý účinek potvrzen klinickou studií

Joda ORGANIKA® - olejovitá forma

Výživový doplněk s organickou formou jódu

Charakteristika
Joda ORGANIKA® -
olejovitá forma je produkt, jehož základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinných složek prospěšné pro zdraví člověka. Dominantní funkci v souhrnu jedenácti biologicky aktivních látek sehrává jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému účinných komponent vhodným, jedinečným a originálním technologickým postupem. Jódu se připisuje velká antioxidační a imunostimulační aktivita a schopnost vytvářet s látkami podobného charakteru synergismus, díky kterému je výsledný účinek tohoto produktu několikrát vyšší v porovnání se souhrnem účinnosti aktivních látek podávaných jednotlivě. Přípravek Joda ORGANIKA®- olejovitá forma byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a představuje produkt nové generace, vyznačující se silným antioxidačním, imunostimulačním, reparačním a substitučním efektem. Přípravek pomáhá chránit lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály a u poškozeného či nemocného organismu přispívá k obnovení normálního fyziologického stavu.

Složení

Denní dávka obsahuje:v 10 mlv 2,5 ml
Jód150 µg100% *RVH38 µg
Vitamín E2,05 mg17% *RVH0,5 mg
Kyselina linolová4,4 g1,1 g
Kyselina olejová3,8 g1,0 g
Kyselina palmitová1,3 g0,3 g
Kyselina stearová0,54 g0,1 g

*RVH – Denní referenční příjmy vitaminů a minerálních látek

Dávkovaní

Doporučená denní dávka výživového doplňku Joda ORGANIKA®- olejovitá forma dospělí- 10 ml děti - 2,5 ml Denní dávka přípravku pro dospělé (10 ml) obsahuje přibližně 150 mikrogramů jódu, což je (100%) doporučeného množství denního příjmu organického jódu. Denní dávka přípravku pro děti (2,5ml) obsahuje přibližně 38 mikrogramů jódu, což je přibližně 25% doporučeného množství denního organického příjmu jódu.

 

Způsob použití

Denně užít ráno po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim! (1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně) Nedostatek jódu a jeho důsledky pro lidský organismus S nedostatkem jódu začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita , náhle hubnutí, nespavost, zhoršení pleti, či kvality nehtů a vlasů, jakož i celková slabost lidského organismu. Nedostatek jódu v lidském těle může zapříčinit sníženou funkci štítné žlázy, což může následně vést k různým závažným onemocněním. Ke snížení rizika zmíněných, ale i mnoha jiných onemocnění souvisejících právě s nedostatkem jódu dopomáhá výživový doplněk Joda ORGANIKA®- olejovitá forma, který může přispět k obnovení správné funkce štítné žlázy a zároveň fyziologické harmonii lidského organismu. Indikace Jod přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy. Jod přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie. Jod přispívá ke správnému fungování nervového systému. Jod přispívá k udržení zdravé pokožky. Jod přispívá k normálnímu růstu dětí. Jod přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Nežádoucí účinky

Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- olejovitá forma je obvykle dobře snášen. Při jeho dlouhodobém užívání nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Interakce

Nežádoucí interakce s jinými současně podávanými léky není známa.

Stúdie

Byla provedena 1 pilotní studie: Vliv organicky vázaného jódu ve výživovém doplňku Joda ORGANIKA®- olejovitá forma * na parametry vnitřního prostředí u pacientů s hypercholesterolemií. Závěr studie: Užívání přípravku Joda ORGANIKA®- olejovitá forma * v doporučené denní dávce 10 ml (150 mikrogramů organicky vázaného jódu) nezhoršilo parametry tukového metabolismu u žádného z 13 pacientů s hypercholesterolémií, ani nezpůsobilo hypertyreózu či hypotyreózu ani poruchu metabolismu cukrů. V pilotní studii s pacienty se po 8 týdnech užívání zjistil při jednotlivých srovnáních významný pokles koncentrace celkového cholesterolu, LDL cholesterolu a VLD- cholesterolu. Při použití obecného lineárního modelu pro opakované měření bylo zjištěno významné zvýšení koncentrace HDL- cholesterolu v krevním séru. * Původní název produktu, v době kdy byla provedena studie byl OLEJOVITA® Varování Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Skladování

Skladujte dobře uzavřený na suchém místě při teplote15-25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Balení

250 ml (25 dní 10 ml denně)
Tento produkt není vázán na lékařský předpis

Datum poslední kontroly certifikovaného výrobku: 25.02.2016