Joda Organika® – Tobolková forma (30 kapslí)

Joda Organika® – Tobolková forma (30 kapslí)

Kapsle Joda ORGANIKA® jsou významným produktem ze série výživových doplňků obsahujících organickou formu JÓDU. Jejich základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinných složky, prospěšné pro zdraví člověka. Nejvýznamnější funkci v rámci prospěšných účinků těchto kapslí však hraje jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému komponent vhodným, jedinečným a originálním způsobem. Mezi množství výjimečných a pro zdraví prospěšných účinků můžeme zmínit například antioxidační účinek, imunostimulační aktivitu či schopnost spojení s látkami podobného charakteru, díky kterému je výsledný účinek několikrát vyšší. Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a také její správnému fungování. Užívání výživového doplňku Joda ORGANIKA® se doporučuje při všech druzích onemocnění štítné žlázy. Kromě prospěšného vlivu na štítnou žlázu přispívá jód ke správnému fungování nervového systému, udržování zdravé pokožky, vlasů a nehtů, normálnímu růstu dětí, ke správnému kognitivní funkci.

Popisované účinky lze pozorovat ve stejné míře i při výživovém doplňku Joda ORGANIKA® v dýňovém oleji - olejovitá formě.

Tobolková forma tohoto výživového doplňku je výsledkem snahy vyhovět všem jeho uživatelům a tudíž i těm, kteří mají případné obtíže s přijímáním organické formy jódu v dýňovém oleji v jeho olejovité formě. Vznik tohoto produktu v kapslové formě však s sebou přinesl i mnohé další výhody- těmi nejvýraznějšími jsou především jednoduché užívání prostřednictvím kapslí, jednodušší uskladnění, či možnost mít tyto kapsle vždy "po ruce" a brát je s sebou kamkoli pro jejich lehké a skladné balení.

Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy
Přispívá k správnému fungování nervového systému
Upravuje hladinu cholesterolu v krvi
Podporuje plodnost a zdravý vývoj děťátka již v maminčině bříšku
Přispívá k normálnímu růstu dětí
Přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie
Příbalová informace
Informace PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ!

Joda ORGANIKA®-Tobolková forma

Výživový doplněk s organickou formou jódu

Charakteristika
Joda ORGANIKA®- Tobolková forma je produkt, jehož základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinných složek prospěšné pro zdraví člověka. Dominantní funkci v souhrnu jedenácti biologicky aktivních látek sehrává jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému účinných komponent vhodným, jedinečným a originálním technologickým postupem.

Jódu se připisuje velká antioxidační a imunostimulační aktivita a schopnost vytvářet s látkami podobného charakteru synergismus, díky kterému je výsledný účinek tohoto produktu několikrát vyšší v porovnání se souhrnem účinnosti aktivních látek podávaných jednotlivě.

Přípravek Joda ORGANIKA®- Tobolková forma byl vyvinut na základě nejnovějších poznatků vědy a představuje produkt nové generace, vyznačující se silným antioxidačním, imunostimulačním, reparačním a substitučním efektem. Přípravek pomáhá chránit lidský organismus před škodlivými látkami a volnými radikály a u poškozeného či nemocného organismu přispívá k obnovení normálního fyziologického stavu.

Složení

Denná dávka obsahuje: 
jód150 μg (100% *RVH)
vitamín E34,17 μg (0,28% *RVH)
kyselina linolová73,3 mg
kyselina olejová63,3 mg
kyselina palmitová21,7 mg
kyselina stearová9 mg
Obal kapsule: 
Rybacia želatína62,31%
Glycerol 85%27,69%
Čistená voda10,00%

* RVH - Denní referenční příjmy vitaminů a minerálních látek

Dávkování
Doporučená denní dávka výživového doplňku

Joda ORGANIKA®- Tobolková forma

1 x denně 1 kapsli

Denně užít po jídle.

Způsob použití
Denně užít ráno po jídle. Zapít cca 2 dcl čisté vody a během užívání zvýšit pitný režim! (1litr čisté vody na 30 kg váhy člověka denně)

Nedostatek jódu a jeho důsledky pro lidský organismus

S nedostatkem jódu se začínají fyziologické komplikace a nastupují civilizační choroby, jako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle hubnutí, nespavost, zhoršení pleti, či kvality nehtů a vlasů, jakož i celková slabost lidského organismu.

Nedostatek jódu v lidském těle může zapříčinit sníženou funkci štítné žlázy, což může následně vést k různým závažným onemocněním.

Ke snížení rizika zmíněných, ale i mnoha jiných onemocnění souvisejících právě s nedostatkem jódu dopomáhá výživový doplněk Joda ORGANIKA®- Tobolková forma, který může přispět k obnovení správné funkce štítné žlázy a zároveň fyziologické harmonii lidského organismu.

Indikace
Jód přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy.

Jód přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie.

Jód přispívá ke správnému fungování nervového systému.

Jód přispívá k udržení zdravé pokožky.

Jód přispívá k normálnímu růstu dětí.

Jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Nežádoucí účinky
Doplněk stravy Joda ORGANIKA®- Tobolková forma je obvykle dobře snášen. Při jeho dlouhodobém užívání nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky.

Interakce
Nežádoucí interakce s jinými současně podávanými léky není známa.

Varování
Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do 3 let. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Skladování
Skladujte na dobře uzavřeném suchém místě při teplotě 15-25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Doporučená relativní vlhkost při skladování 40 - 60%.

Balení
30 kapslí

30 dní...1 kapsle denně

Tento produkt není vázán na lékařský předpis