Joda Organika

 
   • Joda Organika 30 kapslí
   • Tip
  •  

   jedinečný produkt s nejbezpečnější molekulární formou JÓDU. Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy

   Jejich základem jsou látky rostlinného původu, obsahující několik účinné složky, prospěšné pro zdraví člověka. Nejvýznamnější funkci v rámci prospěšných účinků těchto kapslí však hraje jód, který je v organické formě a fyziologické koncentraci včleněn do systému komponent vhodným, jedinečným a originálním způsobem. Mezi množství výjimečných a pro zdraví prospěšných účinků můžeme zmínit například antioxidační účinek, imunostimulační aktivitu či schopnost spojení s látkami podobného charakteru, díky kterému je výsledný účinek několikrát vyšší. Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a také její správnému fungování. Užívání výživového doplňku Joda ORGANIKA® se doporučuje při všech druzích onemocnění štítné žlázy. Kromě prospěšného vlivu na štítnou žlázu přispívá jod ke správnému fungování nervového systému, udržování zdravé pokožky, vlasů a nehtů, normálnímu růstu dětí, zda správné kognitivní funkci.

   Popisované účinky lze pozorovat ve stejné míře i při výživovém doplňku Joda ORGANIKA® v dýňovém oleji - olejovitá formě.

   Tobolková forma tohoto výživového doplňku je výsledkem snahy vyhovět všem jeho uživatelům a tudíž i těm, kteří mají případné obtíže s přijímáním organické formy jódu v dýňovém oleji v jeho olejovité formě. Vznik tohoto produktu v kapslové formě však s sebou přinesl i mnohé další výhody- těmi nejvýraznějšími jsou především jednoduché užívání prostřednictvím kapslí, jednodušší uskladnění, či možnost mít tyto kapsle vždy "po ruce" a brát je s sebou kamkoli pro jejich lehké a skladné balení.

   Přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy

   Přispívá k správnému fungování nervového systému

   Upravuje hladinu cholesterolu v krvi

   Podporuje plodnost a zdravý vývoj děťátka již v maminčině bříšku

   Přispívá k normálnímu růstu dětí

   Přispívá ke správné metabolismu pro tvorbu energie

   Příbalová informace zde

   Dostupnost: Skladem
   Můžeme doručit do
   Kód: 1
   • Cena:
   • 1 180 Kč
   • 1 z 3