PRO KOHO JSOU PRODUKTY Joda ORGANIKA® URČENÉ?

PRO KOHO JSOU PRODUKTY Joda ORGANIKA URČENÉ?

Výživové doplňky řady Joda ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu jsou určeny zejména lidem, kteří trápí onemocnění štítné žlázy, onemocnění hormonálního systému, problémy spojené s plodností, cholesterolem, krevním tlakem či cukrovkou. Jelikož ale i zdravá štítná žláza je odkázána na neustálý přísun jódu, doporučujeme užívat naše produkty každému. K tomuto doporučení nás vede i výsledek celosvětové statistiky WHO (Světová zdravotnická organizace), podle které trpí onemocněními spojenými s nedostatkem jódu až 1/3 celkové populace lidstva. V případě Evropy je to až 52% populace.

 

Chci vědět víc o organickém jodu

 

 • PREVENTIVNÍ užívání výživového doplňku Joda ORGANIKAⓇ napomáhá:
  - předcházet vzniku jodového deficitu, a tím i vzniku poruch funkce štítné žlázy
  - zachovat správné fungování štítné žlázy
  - zvýšit kvalitu fungování štítné žlázy
  - udržovat vysoký fyzický i psychický výkon

  - nadbytek organické formy jódu se v těle neukládá, přirozeně se z těla vyloučí ven.

  Při onemocnění štítné žlázy napomáhá Užívání výživového doplňku Joda ORGANIKAⓇ:
  - vyživovat štítnou žlázu organickou formou jódu (účinnou a bezpečnou pro lidský organismus) pro normalizaci její funkcí
  - odstranit jódový deficit
  - "nastartovat" správné fungování celého endokrinního systému, a tím sekundárně upravit špatné hodnoty cukru v krvi, krevního tlaku či cholesterolu, odstranit problémy s plodností.

  DÁVKOVÁNÍ:

  Taštičkové FORMA: 1 x denně 1 kapsli

  Olejovitá FORMA: 1 x denně 10 ml

  V obou případech dávkování doporučujeme užít dávku Joda ORGANIKAⓇ po jídle a zapít 2dl čisté vody nebo málo mineralizované minerální vody. Zároveň doporučujeme zvýšit celodenní pitný režim a to na 1 litr vody na 30kg váhy člověka.

 

Koupit organický jod 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení