CHOLESTEROL JE PRYČ. PROBLÉMY SE SRDCEM TAKÉ!

CHOLESTEROL JE PRYČ. PROBLÉMY SE SRDCEM TAKÉ!

Příběh paní Marie, 53 r., Východní Slovensko

Dobrý den. Rozhodla jsem se podělit se s mou osobní zkušeností s výživovým doplňkem Joda Organika proto, že věřím, že moje zkušenost může oslovit ty, kteří trpí podobnými problémy jak jsem trpěla já. Mám 53 let. Od svého mládí trpím problémy se srdcem a cholesterolem.

Po neúspěšných dietách a dalších pokusech o nápravu hladiny cholesterolu bylo usouzeno, že se v mém případě jedná o dědičný vysoký cholesterol, kterým trpí značná část naší rodiny. S výrazně vysokým cholesterolem jsem se tedy smířila jako s něčím geneticky podmíněným, něčím, s čím zkrátka musím žít.

Přiznám se, že k jódu Organika jsem se nedostala vlastní iniciativou. Tento výživový doplněk jsem dostala jako dar od mé dcery, která si o účincích tohoto produktu přečetla na internetu a řekla si, že by nebylo špatné, kdybych ho zkusila.

Užívala jsem denně polévkovou lžíci, vždy po snídani. Ze začátku byly moje myšlenky skeptické- nedůvěřovala jsem ničemu, co mi nepředepsal přímo lékař. Poctivě jsem však jódu Organika užívala zejména na naléhání dcery, která věřila, že se účinky, o kterých se dočetla prokáží i na mně. Shodou okolností jsem asi dva měsíce od užívání výživového doplňku Joda Organika absolvovala jednu z mnoha prohlídek u mého "kardiaky", kardiologa.

Byl velmi překvapen řádnou srdeční činností bez téměř žádných odchylek, což byl v mém případě dosud nevídaný stav. Překvapení však pokračovalo i dalším dnem, kdy se dostavili výsledky krevních testov- můj "zděděný" cholesterol měl učebnicové hodnoty, bez jakéhokoli zvýšení. Spolu s lékařem jsem nad touto změnou jen s úsměvem kroutila hlavou.

Jodu Organika užívám už skoro dva roky (od začátku v jejím předchozím názvu olejovitou). Moje výsledky srdeční činnosti či cholesterolu jsou neuvěřitelnou změnou, v jakou jsem od svého mládí už nedoufala. Dcera mi tak vlastně prostřednictvím tohoto výživového doplňku darovala naději, že i něco, na pohled neřešitelné může mít své řešení-možná stačí jen vyzkoušet něco, v čehož účinky předem nevěříme.