BOJUJTE O SVÉ ZDRAVÍ!

BOJUJTE O SVÉ ZDRAVÍ!

Lenka, 23
Cukrovka je nepříjemnou záležitostí, která umí člověka potrápit. Zejména, pokud si nejste jisti, nakolik je Váš zdravotní stav ohrožen, jaké následky může mít cukrovka na Vaše zdraví či jak s nimi nejúčinnější zatočit. Tyto obavy se zdají být nekonečné. Ale je jen na nás, zda se jim vzepřít a pokusíme se o své zdraví a pohodu zabojovat.
Přiznám se, že i já jsem si do svých 19ti let myslela, že pojem "cukrovka" znamená, že zkrátka jíte více cukru, než byste měli. Záměrně vzpomínám věk 19 let, protože právě v té době mi byla diagnostikována cukrovka. Já, jako dívka, která si stále střežila linii a nikdy nějak extra nejedla sladké (dokonce ani v dětství), jsem tomu nemohla uv

Avšak právě tehdy jsem pochopila, že cukrovka ohrožuje každého, má různé druhy a setkat se s ní mohou i mladí lidé či děti. Navzdory vyhýbání se nezdravému stravování zastihla i mě. Postupem času jsem se neobešla bez inzulínu, přísné diety a neustálého kontrolování glykémie. Cukr byl kolísavý, někdy extrémní už hned zrána. Měla jsem pocit, že to nedokážu ovlivnit. Právě tyto pocity způsobily to, že jsem v nějaké zlepšení přestala doufat.

Věděla jsem, že s cukrovkou se musím naučit žít, avšak zdravotní problémy mi připadaly natolik nepříjemné, že jsem ztrácela chuť bojovat s nimi. Když jsem si několikrát do dne změřila vysoký cukr, s tímto měřením jsem úplně přestala. Jedla jsem leccos a spoléhala se na inzulín.

Naštěstí, mou rodinu tvoří osoby, kterým na mém zdraví, ale i psychické pohodě skutečně záleží. Když viděli, jak nezodpovědně ke své nemoci přistupuji a jak se vlastním úsilím nepokouším o žádnou změnu k lepšímu, rozhodli se pomáhat mi nejlépe, jak věděli.

Dodnes přesně nevím, koho to byl první nápad, ale moji rodiče mi jednoho dne přinesli výživový doplněk olejovitá (který dnes vystupuje pod názvem Joda ORGANIKA). Kromě speciální stravy, kterou mi máma připravovala a různých doplňků, které mi spolu s otcem nosívali, se pokusili vyzkoušet i tento výživový doplněk s organickou formou jódu v dýňovém oleji. Spolu jsme si četli o jeho údajných účincích a dozvěděli jsme se, že má prospěšný vliv při různých onemocněních.

Rozhodla jsem se, že tomuto výrobku v pěkném obalu dám šanci. Olejovitá, která časem změnila název na Joda ORGANIKA užívám už druhý rok. Víte, co je důvodem toho, že se tento výživový doplněk stal mou každodenní součástí? V den, kdy se mi první láhev olejovitou, kterou mi darovali rodiče začala ztrácet, jsem si po delším čase změřila cukr. Ukázali se mi hodnoty, které byly lepší, než jsem doufala.

Vedle klasické léčby a požadovaném stravování je pro mě, dnes už Joda ORGANIKA, něčím, co u mě nemůže chybět. Jsem velmi vděčná všem, kteří se podíleli na tom, abych tento výživový doplněk zkusila a začala o své zdraví znovu bojovat.

Ani při cukrovce byste se nikdy neměli vzdávat. A hlavně, vyzkoušet něco nového, co Vám může přinést nečekaně dobré výsledky. Jódu Organika doporučuji každému, ať lidem s cukrovkou ale i ostatním jako výborný doplněk podporující Vaši vnitřní, ale i vnější harmonii.